Gönderen Konu: Burada sizin de fakülteniz yer alabilir..  (Okunma sayısı 2166 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mevlüt KESMAN

• Müderris
  • Puan 8
    • Kişisel www.mevlutkesman.com
    • E-Posta
Burada sizin de fakülteniz yer alabilir..
« : Nisan 07, 2007, 01:46:03 ÖS »
eilahiyat@gmail.com a fakülte bildiriminde bulunabilirsiniz..
imzalarınızda reklam kullanmayınız.. forum kurallarını ihlal etmeyiniz.. 

İmzamızda reklam yoktu ama neyse... Yaşlandık artık!

Çevrimdışı ottoman_25

• Talib
  • *
  • Puan 6
    • E-Posta
Ynt: Burada sizin de fakülteniz yer alabilir..
« Yanıtla #1 : Ağustos 12, 2007, 08:48:11 ÖS »
merhaba bende bir universitenin burada ismi gecmesini istiyorum , universite mail web :
www.lsclondon.co.uk, bu okulda imam hatipli oldugu icin TR de istedikleri bolume giremeyen baya bir arkadasimiz var, bu sitede vesilesiyle insallah onlarla da kontakt kurmus oluruz,
aeo
arkadaslar,oncelikle bu siteyi hazirlayanlardan Allah razi olsun.simdide lutfen yazdiklarima dikkat edin ve cevrenizi haberdar edin , cevrenizde oss yi kazanamamis ihl li arkadasiniz,( ayrica meslek liseli , duz lise ) kardesiniz, akrabaniz , tanidiginiz varsa bu arkadaslar tekrar oss ile vs, ile ugrasmasinlar , bu univeristenin denkligi var , ingilizce , londrada , birde web sitesinde gecen fiyatlarda ortalama £15000 gibi , bunu icinde dil ,  degrre foundation  ve bolum ucreti var , daha da fazla olabilir, ben bu konuda yardimci olabilirim ve £8950 (sterlin )gibi  basvurmak isteyenlere yardimci olabilirim .  Unv.  web adress : www.lsclondon.co.uk                 
burada bu isi yapan tecrubeli arkadaslarimizdan hakan bey den de gerekligi takdirde yardim alabiliriz,
lutfen contact kurmaktan cekinmeyiniz,
                                                                       Haci Fatih DISLI
                                            telefon numaram : 00447872967094
BIR DIL BIR INSAN MANTIGIYLA HAREKET EDEN ARKADASLARIM , ARTIK BILDIGIMIZ UZERE IKINCI BIR DILIN OGRENILME ZORUNLULUGU 21. YUZYIL TURKIYESINDE KACINILMAZ GERCEKLERDEN BIR TANESIDIR, BUNUN ICIN DE AKLIMIZA GELEN SEY TABIKI NASIL OGRENEBILIRIM  SORUSUDUR ? ARTIK BU SORU KAFANIZ DA YER ISGAL ETMESINI ISTEMIYORSANIZ YAPMANIZ GEREKEN BU SORUNUN CEVABINI BILENE SORMAK OLACAKTIR TABIKI , BU SORUNUN CEVABINI DA EN IYI BILEN KIMDIR ? TABIKI BU ISIN ICIN DE OLAN KISILERDIR , SIMDI BENDE BU DIL OGRENME POZISYONUNDA OLAN BIRISI OLARAK , ARKADASLARIMA , SIZLERE ,ELIMDEN GELDIGI KADAR  YARDIMCI OLMAK ISTIYORUM ...
YARDIMCI OLABILECEGIM KONULAR :
1- INGILTERE  ICIN VIZE ISLEMLERI
2- INGILTERE DE YASAM KOSULLARI
3- INGILTEREDE  OGRENCI OLARAK CALISMA
4- INGILTEREDE  ORTALAMA BIR OGRENCI ICIN AYLIK MASRAFI
5- KURS UCRETLERI
6- AKLINIZA TAKILAN HER TURLU SORU :)
                                                         Haci Fatih DISLI-London
                                            telefon numaram : 00447872967094
"ne gorsem otesinde hasret cektigim diyar....
kavusmak nasil olmaz,madem ki ayrilik var??" NFK

Çevrimdışı kübraceyhan

• Onursal Üye
  • *
  • Puan 16
« Yanıtla #2 : Kasım 17, 2007, 03:06:00 ÖS »
tecrübeli bir öğrenci olarak uludağ ilahiyatın sorularını verebilirim

Çevrimdışı ezo

• Talib
  • *
  • Puan 0
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Aralık 11, 2007, 09:33:00 ÖÖ »
selamun aleyküm ama ben hala ilahiyat sorularını bulamıyorum üyede oldum yardımcı olursanız sevinirim :'(

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.
Kullanıcı Adı: E-Posta:
Doğrulama:
bir ayda kac gun vardir? rakamla yaziniz.: