Gönderen Konu: İnönü Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Genç Düşünce Topluğu(GDT)  (Okunma sayısı 828 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı theschk

• Onursal Üye
  • *
  • Puan 2
  • | l | lllll| lll||lll || llll
    • E-Posta
GENÇ DÜŞÜNCE TOPLULUĞU

2009 Yılı Mart ayında kurulan topluluğumuz,  İnönü Üniversitesi Sağlık Kültür ve spor Daire Başkanlığı bünyesinde Atatürk İlke ve İnkılapları doğrultusunda ders dışı sosyal, kültürel, akademik ve sportif faaliyetleri değerlendirmek, geliştirmek, ve akademik koşullara katkıda bulunmak hedeflerine yönelik olarak, ilahi olan olmayan bütün dinler üzerinde araştırma ve inceleme yapmak, dinler ve ortaya çıkmış olan din bilimlerinin insan ve toplum açısından katkılarını incelemek, dinlerle ve din bilimleriyle ilgili mekanlarda incelemelerde bulunmak, ana kaynakları tahlil ederek, İnönü Üniversitesi öğrencilerini aydınlatmak üzere uzmanlar vasıtasıyla seminer, konferans ve paneller düzenlemek amacıyla oluşturulmuştur.

Faaliyet planlarımız arasında, topluluk üyelerinin kültürel ve düşünsel alanda gelişmelerine katkı sağlayacak akademik faaliyetler ön plandadır. Bu akademik faaliyetler arasında konferans, seminer ve paneller olduğu gibi, topluluk üyelerinin ihtiyaç duyduklarını beyan ettikleri alanlarda destek dersleri, diğer üniversitelerde topluluk faaliyet alanımıza yakın topluluklarla işbirliği halinde kongre, konferans ve sempozyumlar düzenlemek de yer almaktadır.

Topluluk danışmanımız İnönü Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğretim üyelerinden Yrd. Doç. Dr. Ali Duman’dır.

[/color]
Merak edenlere;
CHP'siz Atatürkçü'yüm. MHP'siz Milliyetçi'yim. AKP'siz Müslüman'ım. Allah istirmarcılardan korusun.
 Hakkında Her Hakkım Saklıdır®™
| l | lllll| lll||lll || llll
²¹°¹ ³³ ²¹³ ¹³²¹³

Çevrimdışı Y. Doç. Dr. Cahit KÜLEKÇİ

• Esatiz
  • *
  • Puan 50
  • ***MirAlaY***
Allah yolunuzu açık etsin canlar..  ;)
İmtisal-i câhid-i fi'llah olubdur niyyetüm / Din-i İslam'un mücerred gayretidür gayretüm [Fatih Sultan Mehmed]

Çevrimdışı Şeb-iArus

• Talib
  • *
  • Puan 1
    • E-Posta
CAHIT HOCA BOYLE BIR FORUMUN OLDUGUNDAN BAHSETMESE; BIZDE MERAK UYANDIRIP GIRMESEK BENIM BOYLE BI TOPLULUKTAN İNÖNÜ ILAHIYAT OGRENCISI OLARAK HABERIM YOKTU ACIKCASI..
ÇOK SEVINDIM BU MISYONDA BIR TOPLULUK OLUŞTURULMASINA , CUNKU BU ACIKLAMALAR ILAHIYAT CAMIASINA ONYARGILI BICOK KIMSENIN BAKIS ACISINI DEGISTIRECEKTIR; TEBRIK EDIYORUM BASTA HOCAMIZI VE EMEK VEREN TUM GENÇ ILAHIYATCILARI..
Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri gelir herşeyden önce.. Vaad etmeseydi Allah cenneti, O’na bile etmezlerdi secde...

Çevrimdışı theschk

• Onursal Üye
  • *
  • Puan 2
    • E-Posta
CAHIT HOCA BOYLE BIR FORUMUN OLDUGUNDAN BAHSETMESE; BIZDE MERAK UYANDIRIP GIRMESEK BENIM BOYLE BI TOPLULUKTAN İNÖNÜ ILAHIYAT OGRENCISI OLARAK HABERIM YOKTU ACIKCASI..
ÇOK SEVINDIM BU MISYONDA BIR TOPLULUK OLUŞTURULMASINA , CUNKU BU ACIKLAMALAR ILAHIYAT CAMIASINA ONYARGILI BICOK KIMSENIN BAKIS ACISINI DEGISTIRECEKTIR; TEBRIK EDIYORUM BASTA HOCAMIZI VE EMEK VEREN TUM GENÇ ILAHIYATCILARI..

sadece gülmek düşür,,,, ne demek ya hiç haberim yoktu,,, iki senedir konferans veriyoruz ahmet yesevi salonunda,,, ayrıca http://www.facebook.com/home.php#!/pages/Gen%C3%A7-D%C3%BC%C5%9F%C3%BCnce-Toplulu%C4%9Fu/116358575080530 facebookta sayfamız var,,, bence kendinizde aramalısınız
Merak edenlere;
CHP'siz Atatürkçü'yüm. MHP'siz Milliyetçi'yim. AKP'siz Müslüman'ım. Allah istirmarcılardan korusun.
²¹°¹ ³³ ²¹³ ¹³²¹³

Çevrimdışı orhun

• Softa
  • *
  • Puan 3
  • "" GaRiP ""
    • E-Posta
Fakültedeki iletişimsizliğin göstergesi olarak kabul edilmelidir bu mesaj ve derhal iletişim noktasında etkin hale gelinmelidir.
/ Saltanat dedikleri bir cihân kavgasıdır. Olmaya baht ü saadet dünyada vahdet gibi. / Sultan Süleyman

Çevrimdışı theschk

• Onursal Üye
  • *
  • Puan 2
    • E-Posta
mail olarak yöneticiye attım ,,,
Merak edenlere;
²¹°¹ ³³ ²¹³ ¹³²¹³

Çevrimdışı Şeb-iArus

• Talib
  • *
  • Puan 1
    • E-Posta
Gülünecek yada münakaşaya zemin hazırlayacak bir yazı yazdığımı düşünmüyorum..
Yazıya vermiş oldugunuz cevap bıle aslında olusturulan gruba önyargılı olmak için su an ıtıbarıyla yeter..
2 senedır program yapılıyor olabılır,facebook lınkıde vermıssınız herkes facebook kullanıyor dıe bı kural varmışcasına..
Son derece kaba bır ıtham seklıyle yazdıgınız yanıttan oturu sızı kınıyorum..
Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri gelir herşeyden önce.. Vaad etmeseydi Allah cenneti, O’na bile etmezlerdi secde...

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.
Kullanıcı Adı: E-Posta:
Doğrulama:
oruc acmaya ne ad verilir? kucuk harflerle yaziniz.: