Gönderen Konu: İnönü İlahiyat'tan Haberler  (Okunma sayısı 788 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı orhun

• Softa
  • *
  • Puan 3
  • "" GaRiP ""
    • E-Posta
İnönü İlahiyat'tan Haberler
« : Şubat 19, 2011, 11:42:30 ÖS »
İnönü Üniversitesi, Darende İlahiyat Fakültesi malumunuz bir kaç ay önce bakanlar kurulu kararı ile İnönü Üniversitesi, İlahiyat Fakültesi oldu. Çok fazla sayıda öğrenci alarak eğitim seviyesini düşürmemeye özen gösteren fakültemizde hazırlık sınıfı önümüzdeki yıldan itibaren zorunlu hale getirilmiştir. Böylelikle şu anda fakültemizde uygulanan 3 farklı programın bire indirilmesi sağlanabilecek.

Geçtiğimiz ay içerisinde profesörlüğe yükselen hocamız Zülfikar Durmuş'u biz de buradan bir kez daha tebrik ediyoruz. Ayrıca fakültemize henüz atanan ve görevine başlayan İslam Tarihi hocamız Y. Doç. Dr. Cahit Külekçi'ye de hayırlı olsun diyoruz.

Fakültemizin yeni binasının Temmuz ayında bitireleceği ve yaklaşık kapasitesinin 2.000 olacağını da buradan tekrar duyurmak istiyoruz.

Selametle.
/ Saltanat dedikleri bir cihân kavgasıdır. Olmaya baht ü saadet dünyada vahdet gibi. / Sultan Süleyman

Çevrimdışı suhuf

• Muîd
  • Puan 17
Ynt: İnönü İlahiyat'tan Haberler
« Yanıtla #1 : Şubat 20, 2011, 12:04:39 ÖS »

Geçtiğimiz ay içerisinde profesörlüğe yükselen hocamız Zülfikar Durmuş'u biz de buradan bir kez daha tebrik ediyoruz. Ayrıca fakültemize henüz atanan ve görevine başlayan İslam Tarihi hocamız Y. Doç. Dr. Cahit Külekçi'ye de hayırlı olsun diyoruz.

sevgili kardeşimi ben de buradan bir kez daha tebriklerimi sunuyor, nice hayırlara vesile olmasını Allah'tan niyaz ediyorum.

Cahit Bey'e de (kendisini şahsen tanımasam da) hayırlı olsun dileklerimi sunuyorum.

Çevrimdışı kefnun

• Müderris
  • Puan 321
  • "Acı çekmek ruhun fiyakasıdır" i.özel
    • fabrika ayarlarına geri dön...
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Şubat 20, 2011, 12:08:06 ÖS »
Orhun
haberler için teşekkürler..

Eilahiyat'a hoş geldiniz
Eilahiyat Temsilcisi Olmak İstiyorum

mumessil@eilahiyat.com
iletisim@eilahiyat.com (mail / msn)

(e) Format, Buraya Tıklıyoruz..

Çevrimdışı orhun

• Softa
  • *
  • Puan 3
  • "" GaRiP ""
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Şubat 20, 2011, 04:49:37 ÖS »
Teşekkür ederim, kendi adıma da fakültem adına da.

Haber noktasında şunu da eklemeliyim, hazırlık sınıfından 40 öğrenci Arapça eğitimi için Suriye'ye fakültemiz tarafından gönderilmiştir.
/ Saltanat dedikleri bir cihân kavgasıdır. Olmaya baht ü saadet dünyada vahdet gibi. / Sultan Süleyman

Çevrimdışı tubanur

• izinli üye
  • *
  • Puan 47
« Yanıtla #4 : Şubat 20, 2011, 07:01:55 ÖS »
Malatya'da görev yapan bir ilahiyatçı olarak bu gelişmelerden çok memnun olduğumu ifade etmeliyim, hayırlı uğurlu olsun inşallah..
/ Sözün mânâsı yok, mânâ için söz bulmak imkânsız! /

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.
Kullanıcı Adı: E-Posta:
Doğrulama:
oruca baslama vaktine ne isim verilir? kucuk harflerle yaziniz.: