Gönderen Konu: Yrd. Doç. Dr. Cahit KÜLEKÇİ  (Okunma sayısı 2393 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ahimsa

• Mümessil
  • *
  • Puan 11
    • E-Posta
Ynt: Yrd. Doç. Dr. Cahit KÜLEKÇİ
« Yanıtla #15 : Mart 04, 2011, 03:39:56 ÖÖ »
hocam hayırlı olsun.. dediğinize göre oradaki arkadaşların islam tarihi konusunda bize yetişmesi biraz zaman alacakmış.. ama eminim kısa zamanda onlarda diclenin seviyesini yakalayacaklardır  :)

Çevrimdışı bilal kartal

• Muîd
  • Puan 6
« Yanıtla #16 : Mart 04, 2011, 07:52:30 ÖS »
eee sonuçta islam tarihi eğitimimizi Cahit Hocamızdan aldık :) inönüdeki kardeşlerimiz de yararlanırlar Cahit Hocamızdan :)

Çevrimdışı Şeb-iArus

• Talib
  • *
  • Puan 1
    • E-Posta
« Yanıtla #17 : Mart 04, 2011, 09:40:02 ÖS »
hocam hayırlı olsun.. dediğinize göre oradaki arkadaşların islam tarihi konusunda bize yetişmesi biraz zaman alacakmış.. ama eminim kısa zamanda onlarda diclenin seviyesini yakalayacaklardır  :)

Herkese SA..
da bu yazı İnönü İlahiyat öğrencisi olarak bende alınganlık yarattı;İslam Tarihi noktasında hocanın bu yorumu yaptıgına zira ınanmak ıstemıyorum..[/font][/size][/color]
Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri gelir herşeyden önce.. Vaad etmeseydi Allah cenneti, O’na bile etmezlerdi secde...

Çevrimdışı Y. Doç. Dr. Cahit KÜLEKÇİ

• Esatiz
  • *
  • Puan 50
  • ***MirAlaY***
« Yanıtla #18 : Mart 04, 2011, 09:48:45 ÖS »

Herkese SA..
da bu yazı İnönü İlahiyat öğrencisi olarak bende alınganlık yarattı;İslam Tarihi noktasında hocanın bu yorumu yaptıgına zira ınanmak ıstemıyorum..[/font][/size][/color]

Tarafımdan dicle öğrencileri için böyle bir söz sarfedilmemiştir. Arkadaş latife yapmak istemiştir. Bilginize.
İmtisal-i câhid-i fi'llah olubdur niyyetüm / Din-i İslam'un mücerred gayretidür gayretüm [Fatih Sultan Mehmed]

Çevrimdışı Şeb-iArus

• Talib
  • *
  • Puan 1
    • E-Posta
« Yanıtla #19 : Mart 04, 2011, 09:53:35 ÖS »

Zaten inanamadım hocam
Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri gelir herşeyden önce.. Vaad etmeseydi Allah cenneti, O’na bile etmezlerdi secde...

Çevrimdışı Y. Doç. Dr. Cahit KÜLEKÇİ

• Esatiz
  • *
  • Puan 50
  • ***MirAlaY***
« Yanıtla #20 : Mart 04, 2011, 09:55:07 ÖS »

Zaten inanamadım hocam

;) Benden bizzat duymadığınız hiçbir şeye inanmayınız.  :)
İmtisal-i câhid-i fi'llah olubdur niyyetüm / Din-i İslam'un mücerred gayretidür gayretüm [Fatih Sultan Mehmed]

Çevrimdışı ahimsa

• Mümessil
  • *
  • Puan 11
    • E-Posta
« Yanıtla #21 : Mart 04, 2011, 11:17:06 ÖS »
hocam merak etmeyiniz yazdığım söz hoca tarafından söylendi ancak bizim aleyhimize olacak şekilde :)   bende latife olsun diye öyle yazdım..  :)

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.
Kullanıcı Adı: E-Posta:
Doğrulama:
kuran-i kerimin son suresini kucuk harflerle yaziniz.: