Gönderen Konu: İnönü İlahiyatlılar İçin Ev ve Ders İmkanı  (Okunma sayısı 671 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ali kandemir

• Talib
  • *
  • Puan 2
    • E-Posta
İnönü İlahiyatlılar İçin Ev ve Ders İmkanı
« : Ağustos 29, 2009, 10:18:46 ÖÖ »
İnönü İlahiyat'ı kazanan kardeşlerimize başarılar diliyorum..

TİMAV Türkiye İmam Hatipliler Vakfı Malatya Şubesi olarak, İnönü İlahiyat'ı kazanan öğrencilerimiz için öğrenci evleri hazırlamış bulunmaktayız.Evlerimizde kalacak öğrencilere, hafta içi İlahiyat takviye seminerleri vereceğiz.
Geniş bilgi için 04223253998 numaralı telefonumuzdan bilgi alabilirsiniz..

Çevrimdışı Dicle Ayşe

• Talib
  • *
  • Puan 1
    • E-Posta
Ynt: İnönü İlahiyat Neden Kapanmıştı?
« Yanıtla #1 : Ocak 20, 2010, 02:29:47 ÖS »
dicle ilahiyatta okuyorum  gerçekten çok şanlısınız inönü de okuyan arkadaşlarım ali hoca gibi sizlere hizmet veren çok kıymetli bir hocanız var kıymetini bilin biz burda arapça kursu ev sorunu yurt sorunu bir çok şeyle uğraşıyoruz şimdi ali hocamız burda olsaydı bunların hiçbiri olmazdı gönül rahatlığıyla yanına gidin ya böyle hocanız var öpüp başınıza koyun

Çevrimdışı Dicle Ayşe

• Talib
  • *
  • Puan 1
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Ocak 20, 2010, 02:33:25 ÖS »
hocam diyarbakırdaki öğrencilerinizi unutmayın....

Çevrimdışı Konuk

• Mümessil
  • *
  • Puan 11
« Yanıtla #3 : Ocak 26, 2010, 07:57:23 ÖS »
İnönü ilahiyatta okuyan tüm arkadaşlarıma selamlar olsun.Malatyamda okumak çok güzel olsa gerek ve oradan ayrı olmak da bir o kadar  üzücü:( umarım hepiniz benim saygı değer hocam Ali Kandemir'le tanışma ve sohbet etme fırsatını yakalamışsınızdır.Ali hocam! Fırat ilahiyat sayfasına ziyaretiniz bizi mutlu edecektir... :)

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.
Kullanıcı Adı: E-Posta:
Doğrulama:
hicri takvimin ilk ayi hangisidir: